Som profesionál

Pomôžem vám objaviť váš potenciál, zvýšiť výkonnosť a pracovné nasadenie, aby ste sa cítili lepšie.

Pre tímy aj jednotlivcov

Nezáleží, či potrebujte pomoc pre svojich zamestnancov, alebo pre seba. Rada vám pomôžem.

10 rokov skúseností

Som medzinárodne certifikovaný kouč (ACC, IFC) s praktickými skúsenosťami vo firmách.

Prečítajte si referencie niektorých mojich klientov

BJ

sales

Hana is a highly professional coach with empathy and interest into you as an individual. What I mostly appreciate on our sessions is that even when I lose myself in the talk, Hana is focused on goal and in non-violent way she was steering our discussion towards it. The discussion is never frustrating for me as it was with other coaching experience I had before, because she is using techniques that fits to me. I feel like I am having discussion with one of my friends and suddenly I have this “aha-moment” that gives me the answer to my problem.

Na koučingy s Hankou sa vždy teším. Niekedy to ide rýchlo – riešenia a nápady prichádzajú rýchlosťou blesku, inokedy mi Hanka musí klásť stále ďalšie a ďalšie otázky. Oceňujem jej trpezlivosť, neutrálnosť a to, že sa vie prirodzene prispôsobiť tempu, ktoré potrebujem. Počas koučingov s ňou sa mi podarilo urobiť niekoľko hlbších vhľadov do seba samého – do toho, ako uvažujem a ako a prečo konám. Mám pocit, že to bolo pre mňa veľmi užitočné a posunulo ma to ďalej. Držím Hanke palce.

KL

manažér, polygrafická výroba

KH

 manager, IT

Hana helped me see my current situation and future opportunities in a different perspective than I would be able to see it myself. I regard Hana for being an open-minded career coach, fully interested in improving her clients’ quality of life.

Vďaka koučingu s Hankou sa mi podarilo naštartovať karieru a urobiť veľkú, vytúženú zmenu.  S novým elánom som sa výrazne pohla v oblasti osobného rozvoja a vyriešila si témy, v ktorých sa mi to predtým až tak nedarilo, pričom som sa aj dobre bavila. Hravosť a osobné nasadenie na stretnutiach ma vždy tešili. Ďakujem.

SP

marketing, IT

ZK

human resources manager

I recommend Hanka both from a professional and personal level as a very perceptive and intuitive coach whose curious and inquiring questions opens up new opportunities and perspectives no matter if is a business coaching, life coaching or mentoring. She is a highly perceptive coach with the focus on important details and her coaching “does not slide just on the surface.” Thanks to her, I find coaching as a great asset in my professional and personal life.

U pani Hany Hochel som absolvovala lekcie kariérneho couchingu, po absolvovaní ktorých sa cítim oveľa istejšia v prezentovaní mojej osoby, mojich pracovných skúseností a zručností. Pani Hochel je profesionál, ktorý berie každého klienta individuálne, vie ako vyzdvihnút každého silné stránky a zamerať sa na nájdenie potenciálu v tých slabších.

MH

telekomunikácie