BJ

sales

Hana is a highly professional coach with empathy and interest into you as an individual. What I mostly appreciate on our sessions is that even when I lose myself in the talk, Hana is focused on goal and in non-violent way she was steering our discussion towards it. The discussion is never frustrating for me as it was with other coaching experience I had before, because she is using techniques that fits to me. I feel like I am having discussion with one of my friends and suddenly I have this “aha-moment” that gives me the answer to my problem.

Na koučingy s Hankou sa vždy teším. Niekedy to ide rýchlo – riešenia a nápady prichádzajú rýchlosťou blesku, inokedy mi Hanka musí klásť stále ďalšie a ďalšie otázky. Oceňujem jej trpezlivosť, neutrálnosť a to, že sa vie prirodzene prispôsobiť tempu, ktoré potrebujem. Počas koučingov s ňou sa mi podarilo urobiť niekoľko hlbších vhľadov do seba samého – do toho, ako uvažujem a ako a prečo konám. Mám pocit, že to bolo pre mňa veľmi užitočné a posunulo ma to ďalej. Držím Hanke palce.

KL

manažér, polygrafická výroba

KH

 manager, IT

Hana helped me see my current situation and future opportunities in a different perspective than I would be able to see it myself. I regard Hana for being an open-minded career coach, fully interested in improving her clients’ quality of life.

Vďaka koučingu s Hankou sa mi podarilo naštartovať karieru a urobiť veľkú, vytúženú zmenu.  S novým elánom som sa výrazne pohla v oblasti osobného rozvoja a vyriešila si témy, v ktorých sa mi to predtým až tak nedarilo, pričom som sa aj dobre bavila. Hravosť a osobné nasadenie na stretnutiach ma vždy tešili. Ďakujem.

SP

marketing, IT

ZK

human resources manager

I recommend Hanka both from a professional and personal level as a very perceptive and intuitive coach whose curious and inquiring questions opens up new opportunities and perspectives no matter if is a business coaching, life coaching or mentoring. She is a highly perceptive coach with the focus on important details and her coaching “does not slide just on the surface.” Thanks to her, I find coaching as a great asset in my professional and personal life.

U pani Hany Hochel som absolvovala lekcie kariérneho couchingu, po absolvovaní ktorých sa cítim oveľa istejšia v prezentovaní mojej osoby, mojich pracovných skúseností a zručností. Pani Hochel je profesionál, ktorý berie každého klienta individuálne, vie ako vyzdvihnút každého silné stránky a zamerať sa na nájdenie potenciálu v tých slabších.

MH

telekomunikácie