Mgr. Hana Hochel, MBA, ACC  koučka (ICF Associate Certified Coach)

Mgr. Hana Hochel MBA, ACC
ICF Associate Certified Coach

Som Hana Hochel

Váš profesionálny kouč a mentor

Mám humanitné vzdelanie a 15 rokov som pôsobila ako manažérka ľudských zdrojov v obchodných a technologických spoločnostiach. Viac ako šesť rokov podnikám, poskytujem koučing a poradenstvo pre firmy.

Koučujem jednotlivcov a tímy. V rozvoji a raste podporujem klientov prostredníctvom komplexného pohľadu na situáciu, v ktorej sa nachádzajú, vrátane systémov, v ktorých pôsobia.

Disponujem bohatými skúsenosťami v manažmente, leadershipe a terapii. Popri medzinárodnej akreditácii ICF som absolventkou psychoterapeutických výcvikov.

Rada vám pomôžem na vašej ceste zdolávať prekážky a dosiahnuť vytýčené ciele.

Stretnime sa

V čom som iná ako iní?

Mám výborný nos na talenty a som presvedčená, že talent – na to, či ono, má každý z nás. Niektoré talenty sú zjavnejšie, po niektorých treba pátrať. Zas a znova sa však jedná o zmysluplné úsilie. Viem podporiť, zmobilizovať, oceniť, zastabilizovať, podržať a keď treba i podvihnúť.

Mám skvelý cit na príležitosti a veľmi dobré strategické myslenie.

Svojim klientom ponúkam komplexný pohľad na situáciu, v ktorej sa nachádzajú, vrátane systémov, v ktorých pôsobia.

Som profesionál s bohatými skúsenosťami v manažmente, leadershipe, v oblasti rozvoja a rastu firiem, tímov, jednotlivcov.

Pôsobím ako HR manažér – v portfóliu firiem, ktoré som sprevádzala / sprevádzam v rozvoji a raste, sú to najmä IT spoločnosti, výrobné i obchodné spoločnosti.

Máte záujem o koučing?
Mgr. Hana Hochel, MBA, ACC  koučka (ICF Associate Certified Coach)

Moje vzdelanie

Som absolventkou dlhodobých, akreditovaných študijných programov, držiteľkou certifikátov a osvedčení.