Hana Hochel | hanahochel.sk - profesionálny kouč

Som Hana Hochel,

váš profesionálny kouč a mentor

Som medzinárodne certifikovaná koučka (ACC – Associate Certified Coach) s viacročnými odbornými skúsenosťami v oblasti koučingu, mentoringu, terapie a konzultingu.

Som vďačná za poslanie kouča, v ktorom som sa plne našla, za profesiu, v ktorej stretávam výnimočných ľudí, kde mám neustále príležitosť učiť sa, rozvíjať. Klienti ma nikdy neprestávajú inšpirovať.

V čom som iná ako iní?

Mám výborný nos na talenty a som presvedčená, že talent – na to, či ono, má každý z nás. Niektoré talenty sú zjavnejšie, po niektorých treba pátrať. Zas a znova sa však jedná o zmysluplné úsilie. Viem podporiť, zmobilizovať, oceniť, zastabilizovať, podržať a keď treba i podvihnúť.

Mám skvelý cit na príležitosti a veľmi dobré strategické myslenie.

Svojim klientom ponúkam komplexný pohľad na situáciu, v ktorej sa nachádzajú, vrátane systémov, v ktorých pôsobia.

Som profesionál s bohatými skúsenosťami v manažmente, leadershipe, v oblasti rozvoja a rastu firiem, tímov, jednotlivcov.

Pôsobím ako HR manažér – v portfóliu firiem, ktoré som sprevádzala / sprevádzam v rozvoji a raste, sú to najmä IT spoločnosti, výrobné i obchodné spoločnosti.

Moje vzdelanie

Som absolventkou dlhodobých, akreditovaných študijných programov, držiteľkou certifikátov a osvedčení.

Koučing

 

Manažment

Terapia

  • Concentrative movement therapy – training in counseling and psychotherapy | KPT Institute – 2006 – 2013
  • Certified training program for certified professional activity within the scope of psychotherapy | Person-Centred Approach Institute Ister | www.pca.sk – 1997 – 2001